Aktualności

2022

Informujemy, iż pracujemy nad zmianą strony internetowej Banku Spółdzielczego Ziemi Szczecińskiej.

Szanowni Klienci
Informujemy, iż pracujemy nad zmianą strony internetowej Banku Spółdzielczego Ziemi Szczecińskiej. Główne zmiany:
- nowa szata graficzna
- nowy adres strony (www.bszspyrzyce.pl)
 
Zarząd
2022

Oferta Generali

Współpracujemy z Generali znanym na rynku usług finansowych towarzystwie ubezpieczeniowym. 
Poszukujesz solidnego ubezpieczenia, które zabezpieczy Ciebie, Twoją rodzinę, Twój majątek?
Sprawdź jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę w zakresie produktów ubezpieczeniowych.
 
2022

Zmiana godzin otwarcia placówki w Stargardzie, ul. Czarnieckiego

Szanowni Klienci
Informujemy, iż od dnia 02 stycznia 2023 roku Oddział w Stargardzie ul. Czarnieckiego 23G,  będzie obsługiwał Klientów w godzinach:  8:30 - 16:00
2022

Lokata „JESIENNA”

Lokata jesienna

Załóż lokatę dostępną w Banku Spółdzielczego Ziemi Szczecińskiej na następujących warunkach:

 • okres lokaty: 6 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe: 7,00% w skali roku,
 • dla nowych środków1,
 • lokata nieodnawialna2,
 • minimalna kwota lokaty wynosi 1 000,00 zł,
 • maksymalna kwota lokaty wynosi 100 000,00 zł3,
 • okres deponowania lokat do 31.12.2022 r.,

1 nowe środki to nadwyżka ponad środki zgromadzone na rachunkach oszczędnościowych i terminowych według stanu bazowego z dnia 01.10.2022 r.

2 po zakończeniu umowy środki będące na rachunku lokaty wraz z odsetkami zostaną przeksięgowane na rachunek wskazany przez klienta lub rachunek nieoprocentowany

3 lub łączna kwota wkładów nie może przekroczyć 100 000,00 zł

Zapraszamy do naszych placówek!

2022

Nasze Dobre z Pomorza 2022

 
Trwa kolejna edycja plebiscytu Nasze Dobre z Pomorza. Organizatorem plebiscytu jest „Głos Dziennika Pomorza". Z pośród wszystkich nominowanych w plebiscycie, czytelnicy wybiorą Najpopularniejszy Produkt i Usługę  z Pomorza. Nasze Dobre z Pomorza to akcja, w której prezentowane i nagradzane są firmy, które dzięki biznesowej działalności są wizytówka naszego regionu. 
więcej
2022

Nowa kampania reklamowa SGB „Dobrze dbać o siebie nawzajem”

Czy wiecie, jaka jest różnica między bankiem spółdzielczym SGB a każdym innym bankiem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w nowej kampanii, będącej efektem współpracy SGB – Spółdzielczej Grupy Bankowej – z jedną z największych w Polsce agencji reklamowych – GPD Agency.
Hasło nowej kampanii to „Dobrze dbać o siebie nawzajem”. Seria spotów, które już można oglądać m.in w TV, to fabularyzowane historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z życia klientów banków spółdzielczych. Mają oni – podobnie jak klienci dużych banków – dostęp do nowoczesnych bankowych produktów, ale okazuje się, że różnica leży gdzie indziej.
 
więcej
2022

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

sgb biznes

Szanowni Państwo,

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych szkoleń, które zostały przygotowane z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych – mikro, małych i średnich przedsiębiorców.  

Otrzymają Państwo nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Tam są już dostępne zapisy na szkolenia.

Terminy, tematy i linki do zapisów do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjne

 

2022

#WZAJEMNOŚĆ

W ramach akcji #WZAJEMNOŚĆ otrzymana sadzonka grabu - symbol wspólnego działa Banków Spółdzielczy SGB, na stałe zakorzeni się przy placówce Banku Spółdzielczego Ziemi Szczecińskiej Oddział w Warnicach.
Dziś została posadzona przez Członka Rady Nadzorczej Leszka Pągowskiego, Prezesa Zarządu Mirosława Skrobka oraz Dyrektora Oddziału Danutę Jarnecką.
Niech ten symbol #WZAJEMNOŚCI sprawi dużo dobrego w naszym zielonym sąsiedztwie!
 
więcej
2022

Ważna informacja – zmiana nazwy Banku

Szanowni Państwo

Miło nam jest poinformować, że z dniem 19 września 2022 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym zmiana nazwy Pyrzycko-Stargardzkiego Banku Spółdzielczego na Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej.

Zmieniona nazwa to symboliczne otwarcie zaakceptowanego przez jego właścicieli nowego rozdziału w historii naszego Banku.

Wierzymy, że nowa marka przypadnie wszystkim Klientom do gustu i będzie jeszcze lepiej odpowiadała na ich potrzeby, czego skutkiem będzie dostosowanie poszczególnych obszarów działalności Banku do rozszerzonego terenu jego działania.

 „Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej” jak sama nazwa określa – ma na celu wskazanie łączności i synergii banków spółdzielczych wywodzących swe korzenie z Ziemi Szczecińskiej, w których skład wchodzą powiaty: pyrzycki, gryfiński, policki i stargardzki.

Bank Spółdzielczy Ziemi Szczecińskiej podkreśla, że zmiana nazwy nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Dzięki Państwu możemy zmieniać się na lepsze, gdyż zasługujecie Państwo na najlepszą obsługę.

2022

Informacja dla Seniorów - „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych"

Zapraszamy do zapisania się oraz uczestnictwa w webinarium

„Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych"

które organizowane jest  przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji.

Webinarium skierowane jest do Seniorów, aby zwiększyć ich świadomość w związku z zagrożeniami występującymi w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Spotkanie odbędzie się 21 września 2022 roku (w godz. 10:00-13:00).

Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Szczegóły dostępne są pod adresem:

https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Program_CEDUR_21_09_2022_78996.pdf

2022

Dbaj o bezpieczeństwo i nie daj się oszustom!

7 rozmowa telefoniczna

Dbaj o bezpieczeństwo i nie daj się oszustom!

Uważaj na vishing i spoofing. To jedne z metod, z których najczęściej korzystają przestępcy.

Jak przebiega takie oszustwo?

Oszuści podszywają się pod prawdziwe numery telefonów! Kiedy dzwonią, na telefonie klienta może wyświetlić się inny, znany numer lub nazwa banku.

więcej
2022

Ustawowe „wakacje kredytowe”

Czy wiesz, że od dnia 1 sierpnia 2022 r. możesz zawieścić spłatę rat kredytu hipotecznego i skorzystać z tzw. „ustawowych wakacji kredytowych”? Szczegóły poniżej.

Na mocy ustawy z dnia 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom (dalej „Ustawa”) przysługuje Ci prawo do złożenia wniosku o zawieszenie spłaty rat Twojego kredytu hipotecznego, jeśli:

 • posiadasz w Banku kredyt udzielony w walucie polskiej,
 • zawarłeś umowę przed dniem 1 lipca 2022 r., a termin jej zakończenia przypada po upływie 6 miesięcy od tej daty,
 • wraz z wnioskiem złożysz oświadczenie, że zawieszenie dotyczy umowy zawartej w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych.
więcej
2022

Decyzje dla beneficjentów Tarczy Finansowej PFR 2.0 dostępne od 13 lipca

Decyzje dla beneficjentów Tarczy Finansowej PFR 2.0 dostępne od 13 lipca

Uprzejmie informujemy, że decyzje dotyczące zwrotów subwencji finansowych w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikrofirm i MŚP będą udostępniane w serwisach transakcyjnych banków od dnia 13 do dnia 15 lipca br. Prosimy beneficjentów o sprawdzanie komunikatów w bankowości elektronicznej w tym okresie.

W przypadku, zarówno mikrofirm, jaki i MŚP, decyzja PFR o całkowitym umorzeniu subwencji oznacza, że przedsiębiorca jest rozliczony z PFR i nie musi już nic robić.

W sytuacji, gdy mikrofirma nie spełniła warunków umorzenia, m.in. nie utrzymała zatrudnienia, przedsiębiorca otrzyma w treści decyzji informację o wysokości kwoty do zwrotu oraz numeru konta PFR, na który ten zwrot musi zostać dokonany. Mikrofirmy są zobowiązane do zwrotu nieumorzonej część subwencji finansowej do 15 września 2022 r.

więcej
2022

Wygraj niezapomniane wakacje z SGB!!!

Płać kartą Mastercard i wygrywaj wakacyjne podróże.

Weź udział w naszym konkursie z kartami Mastercard! To proste: zarejestruj się na www.wakacjezsgb.pl i rób zakupy kartą – najlepiej w internecie. Za każde wydane 10 zł naliczy Ci się odpowiednia liczba punktów. Zamów u nas nową kartę Mastercard, a dostaniesz aż 20 punktów na start i kolejne 10 za pierwszą płatność!

Za co przyznajemy punkty?

 • zamówienie nowej karty: 20 pkt
 • pierwsza płatność nową kartą: 10 pkt
 • płatność kartą w sklepie stacjonarnym: 1 pkt
 • płatność kartą w sklepie stacjonarnym za pomocą portfela cyfrowego: 2 pkt
 • płatność kartą w internecie: 4 pkt
 • płatność kartą w internecie za pomocą portfela cyfrowego: 6 pkt
więcej
2022

Im mniej danych podajesz w sieci, tym lepiej

Im mniej danych podajesz w sieci, tym lepiej

Dane osobowe i kontaktowe w rękach złodziei oznaczają wysokie niebezpieczeństwo. Mogą one zostać wykorzystane przez przestępców do oszustw, wspomaganych poprzez przebiegłe chwyty socjotechniczne, które bazują na ludzkiej naiwności lub nieuwadze, przenoszą ofiarę na fałszywą, ale łudząco podobną stronę naszej siłowni, ulubionej restauracji, firmy kurierskiej, a nawet swojego banku. Wpływ na bezpieczeństwo nas samych oraz naszych pieniędzy mają zachowanie, utrwalone nawyki, rozsądek.

Sposoby wyłudzenia poufnych informacji takich, jak numer dowodu osobistego, czy dane do logowania do konta bankowego to m.in. spoofing – metoda telefoniczna lub mailowa, polegająca na podszywaniu się pod prawdziwe organizacje (w tym banki), phishing – z wykorzystaniem sms lub połączenia telefonicznego, ataki spamowe – rozsyłane linki reklamowe, w które pochopnie klikamy i inne. Łączy je najczęściej efekt zaskoczenia, bazowanie na ludzkiej naiwności czy nieuwadze, często również na automatyzmie, którego sprzymierzeńcem jest pośpiech.

więcej
2022

Wprowadzenie dla  klientów indywidualnych nowego Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy  informuje, iż z dniem 01.07.2022 r. wprowadza dla  klientów indywidualnych nowy Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych.
2022

Informacja dla Klientów byłego Banku Spółdzielczego w Gryfinie - Profil Zaufany

Klienci byłego Banku Spółdzielczego w Gryfinie, którzy korzystali z usługi SGB ID (autoryzacja Profilu Zaufanego) muszą dokonać zmiany metody autoryzacji  (zmiana dostawcy tożsamości). Poniżej wskazano sposób postępowania

ZMIANA METODY AUTORYZACJI PRZEZ KLIENTA

 1. Zalogować się do Profilu Zaufanego
 2. Wybrać opcję „Szczegóły profilu”

 1. W dolnej części wybrać opcję „Zmień dostawcę tożsamości”

 1. Wybrać z listy rozwijalnej „Banki Spółdzielcze” a następnie wyszukać „Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy”

 1. Potwierdzić zgodę w bankowości internetowej.
2022

Przelewaj BLIKIEM na telefon

BLIKIEM w aplikacji SGB Mobile szybko i bezpiecznie rozliczysz się ze znajomymi lub przelejesz pieniądze dziecku.

 • Bez numeru konta – wystarczy numer telefonu odbiorcy, który również korzysta z BLIKA
 • Natychmiast – przelew możesz zrobić o każdej porze
 • Bezpłatnie – 0 zł za wykonanie przelewu
 • Do 500 zł jednorazowo
więcej
2022

Komunikat Specjalny Narodowego Banku Polskiego

Komunikat Specjalny Narodowego Banku Polskiego

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na gotówkę, Narodowy Bank Polski informuje, że posiada wystarczające zapasy w pełni umożliwiające pokrycie zapotrzebowania klientów banków na pieniądz gotówkowy. Wszystkie zamówienia banków realizowane są bez limitów wartościowych, w pełnej strukturze nominałowej, na terenie całego kraju.

Narodowy Bank Polski pozostaje w ścisłej współpracy ze wszystkimi podmiotami obsługującymi rynek obrotu gotówkowego w Polsce. Z uwagi na zwiększoną skalę transakcji, w niektórych lokalizacjach, mogą występować opóźnienia w dostawie gotówki do bankomatów z centrów logistycznych banków komercyjnych i firm obsługujących gotówkę.

2022

Program Rodzina 500+ oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Program Rodzina 500+ oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Od 1 stycznia 2022 r., zmieniły się zasady naboru wniosków o przyznanie świadczenia wychowawczego.  Wnioski do ZUS można złożyć tylko drogą elektroniczną przez Internet Banking , a wypłata przyznanego świadczenia będzie odbywać się wyłącznie w formie bezgotówkowej, na wskazany we wniosku rachunek bankowy

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

więcej
2022

Nowa Taryfa Opłat i Prowizji od dnia 21.03.2022

Szanowni Państwo

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy z siedziba w Pyrzycach informuje, iż z dniem 21.03.2022 r wchodzi w życie nowa Taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz dla klientów instytucjonalnych oraz Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków dla klientów instytucjonalnych. 

więcej
2022

Oszczędnościowe książeczki mieszkaniowe – zmiana przepisów

Od stycznia 2021 r. zmieniły się przepisy dotyczące udzielania premii gwarancyjnych. Zmiany dotyczą zarówno obowiązku rejestracji książeczek, jak i uprawnień do premii gwarancyjnej.


Obowiązek rejestracji książeczki mieszkaniowej

Na wniosek właściciela książeczkę mieszkaniową rejestruje Bank, który prowadzi jej obsługę. Jeśli jesteś posiadaczem książeczki w Pyrzycko-Stargardzkim Banku Spółdzielczym z siedziba w Pyrzycach, zapraszamy do naszej placówki w celu złożenia odpowiedniego wniosku.

Koniecznie zabierz ze sobą książeczkę mieszkaniową!

więcej
2022

Informacja o zmianie limitu kwot transakcji BLIK

Informacja o zmianie limitu kwot transakcji BLIK
 
uprzejmie informujemy, iż z uwagi na rosnącą skalę oszustw i wyłudzeń z wykorzystaniem usługi BLIK oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo finansowe obniżone zostały limity tej usługi.
 
Dzienny limit transakcji BLIK:
więcej
2022

UWAGA FRAUD - "Zwrot za szczepienie"

Szanowni Państwo,

Ostrzegamy przed fałszywą stroną, na której oszuści oferują zwrot 300 zł za szczepienie. Jeżeli Klient wprowadzi tam swoje hasło do banku, trafi ono bezpośrednio do oszustów, którzy wykorzystają je do kradzieży środków.

Wygląd strony jest łudząco podobny do rządowych witryn. Użyto na niej polskiego godła i napisu "gov.pl", używanego przez państwowe instytucje. Na stronie możemy przeczytać: "Odbierz 300 zł za szczepienie od Prezydenta Andrzeja Dudy". Pieniądze mają pochodzić z nieistniejącego programu "Wsparcie", uruchomionego rzekomo 12 stycznia 2022 roku. Oszukańcza strona informuje, że otrzymają je "wszyscy Polacy, którzy przeszli pełen cykl szczepienia".

więcej
2022

KRUS - informacje

Rolniku, jeżeli jesteś płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT), to od dnia 1 stycznia 2022 r. zmieniają się zasady regulowania składek KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 stycznia 2022 r. zmieniają się zasady regulowania składek KRUS dla rolników, którzy są płatnikami podatku od towarów i usług (VAT).

Udostępnione zostaną specjalne rachunki bankowe, po dwa dla każdego Oddziału Regionalnego KRUS:

 • jeden dla wpłat na ubezpieczenie społeczne rolników,
 • drugi dla wpłat na ubezpieczenie zdrowotne.
więcej
2021

Uwaga na oszustów!

Szanowni Państwo,
 
Trwa okres przedświątecznych przygotowań i związana z nimi gorączka zakupów. To także idealny czas dla cyberoszustów, którzy wykorzystując pośpiech, obniżoną czujność i nieuwagę klientów banków intensyfikują swoje działania socjotechniczne zmierzające do kradzieży środków finansowych. Przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa mogą Państwo oddalić od siebie niebezpieczeństwo i uniknąć dotkliwych strat.
 
 Uczulamy naszych klientów, by:
więcej
2021

Xiaomi Pay to wygodna alternatywa dla tradycyjnych form płatności

Banki Spółdzielcze SGB jako jedne z pierwszych banków w Polsce udostępniły swoim klientom usługę Xiaomi Pay. Jest to usługa płatności mobilnych przy użyciu opaski Mi Smart Band 6 NFC dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard.  
więcej
2021

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że dwa działające na rynku lokalnym Banki:

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy w Pyrzycach,

ul. I Maja 20, 74-200 Pyrzyce, wpisany do Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000056364, NIP 8530002726, REGON 000507928

oraz

Bank Spółdzielczy w Gryfinie,

ul. Niepodległości 24, 74-100 Gryfino, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000074606, NIP 8580004874, REGON 000507785

postanowiły połączyć siły, tworząc jednolity prężny podmiot finansowy. Odpowiednie uchwały, potwierdzające wolę połączenia zostały już podjęte przez organy samorządowe obydwu Banków. Prawne połączenie nastąpiło dnia 2.11.2021 r. z chwilą wpisu połączenia do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Zakończenie organizacyjne procesu połączenia Banków jest zaplanowane do końca I kwartału 2022 r.

więcej
2021

Poznaj ważne zmiany dot. przelewów zagranicznych

Zlecasz lub spodziewasz się przelewu z kraju trzeciego wysokiego ryzyka? Od 31.10.2021 r., przed każdą taką transakcją skontaktujemy się z Tobą z prośbą o dodatkowe informacje, np. dotyczące źródła pochodzenia środków lub poprosimy Cię o przekazanie dokumentów do tej transakcji.

Jeżeli nam nie przekażesz pełnych informacji, będziemy musieli odrzucić przelew. Wymaga tego od nas Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

więcej
2021

Rusza proces rozliczenia i umorzenia subwencji dla mikrofirm i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozpoczyna proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla mikrofirm oraz małych i średnich firm (MŚP) w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. Firmy, które spełnią określone wymagania mogą liczyć na 100% umorzenia.

Przedsiębiorcy rozliczają subwencję za pośrednictwem bankowości elektronicznej w tym samym banku, w którym składali wniosek o udzielenie wsparcia. Będą spłacać subwencję na inny rachunek, niż w przypadku Tarczy Finansowej PFR 1.0, a formularze wniosków nie będą zawierać wstępnej propozycji rozliczenia.

więcej
2021

Niedostępność infolinii w nocy 26.10.2021

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pracami technicznymi w dniu 26.10.2021 r. w godzinach nocnych od 01:00 do 01:20 numer Infolinii SGB będzie niedostępny.
więcej
2021

Ubezpieczenie upraw z Generali Agro

Sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw Generali Agro ruszył pełną parą, a wraz z nim akcja 

„Jesienne rozdanie e-kodów do Biedronki”

Warunki otrzymania e-kodu

Rolnik otrzyma od nas e-kod, jeśli w czasie trwania akcji (4 października – 10 listopada):

więcej
2021

SGB Mobile - zamów kartę!

Zamów kartę w aplikacji

Teraz z każdego miejsca możesz zamówić kartę debetową – wystarczy smartfon z aplikacją SGB Mobile!

To proste:

 • Zamów wybraną kartę w SGB Mobile.
 • Dodaj ją do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay.
 • Płać mobilnie, nie czekaj na plastik!
więcej
2021

Blikomania! rekordowa pula nagród, ponad 2 mln zł do wygrania !

Rekordowa pula nagród, ponad 2 mln zł do wygrania !
 
BLIKOMANIA to słynna już loteria Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się na stronie  www.blikomania.pl i w dowolny sposób będzie płacił BLIKIEM, może codziennie wygrać 100 zł. Loteria trwa przez 4 miesiące – na koniec każdego z nich uczestnicy wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych o wartości 100 000 zł. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad 16 tys. nagród o rekordowej łącznej wartości ponad 2 mln zł. Każda transakcja to szansa na wygraną.
 
więcej
2021

Znasz #SGBID? Usługa dostępna w PSBS Pyrzyce

#SGBID

Znasz #SGBID? Ta usługa ma już rok i cieszy się coraz większą popularnością. W każdym miesiącu korzysta z niej ponad 30 tysięcy klientów #SGB! Dołącz do nich, jeśli chcesz bezpiecznie i wygodnie potwierdzać swoją tożsamość online w usługach publicznych i komercyjnych. Z #SGBID zalogujesz się do Profilu Zaufanego, PUE ZUS, ePUAP, a także Lotto, PZU czy PGNiG.

więcej
2021

Płać kartą Mastercard i odbierz 50 PLN na zakupy!

Zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile i wykonaj nią transakcje na łączną kwotę 50 PLN, by otrzymać nagrodę.
W programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz zbierać punkty naliczane po każdej płatności zarejestrowaną kartą. Punkty zamienisz na atrakcyjne nagrody. Każda płatność kartą Mastercard przybliża Cię do nagrody – szczególnie zakupy u partnerów...

więcej
2021

Złóż wniosek o 300+ w bankowości internetowej!

Świadczenie Dobry Start przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia przez nie 24 roku życia. Wniosek o świadczenie Dobry Start można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r.

więcej
2021

Zebrania Grup Członkowskich 2021

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pyrzycach zaprasza w dniach 08 i 09 czerwca 2021 roku na Zebranie Grup Członkowskich...

więcej
2021

Uwaga na oszustów

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy ostrzega - uwaga na oszustów. Podszywają się w rozmowie telefonicznej pod pracownika Banku. Zachowaj szczególną ostrożność. Więcej o zasadach bezpieczeństwa na stronie https://www.sgb.pl/komunikaty-o-bezpieczenstwie/

2021

Prawa konsumenta przy dokonywaniu płatności w Europie

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy w Pyrzycach, zgodnie z art. 20d. 1 "Ustawy o usługach płatniczych", udostępnia broszurę Komisji Europejskiej dotyczącą praw konsumentów przy dokonywaniu płatności w państwach członkowskich, opracowaną na podstawie art. 106 ust.1 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366 z dnia 25 listopada 2015 r.

 Broszura informacyjna "Twoje prawa przy dokonywaniu płatności w Europie"

2021

Klienci Concordii mogą już ubezpieczyć uprawy

15 marca 2021 r. Concordia Polska Grupa Generali rozpoczyna proces odnowień ubezpieczeń upraw. Z oferty będą mogli skorzystać klienci, którzy w minionym roku wiosną lub jesienią zabezpieczyli swoje uprawy w Concordii.

Ubezpieczenie upraw to ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie ..

więcej
2021

Informacja prasowa - reaktywacja moratorium ZBP i KZBS

Związek Banków Polskich oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wypracowały wspólne rozwiązania w zakresie stosowania instrumentów moratorium pozaustawowego oraz grup kredytobiorców nimi objętych (mikro, małych, średnich, dużych przedsiębiorców, podmiotów prowadzących działalność rolniczą oraz działalność agroturystyczną).

więcej
2021

Generali, z myślą o życiu PLUS

Generali, z myślą o życiu PLUS to nowoczesne ubezpieczenie na życie, w którym każdy znajdzie wiele PLUSÓW dla siebie:

 • singlom dajemy możliwość wysokiej ochrony dla siebie,
 • parom umożliwiamy zabezpieczenie najbliższej osoby, ...
więcej
2021

Wnioski o subwencję w ramach Tarczy Finansowej 2.0

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy w Pyrzycach rozpoczął dziś przyjmowanie wniosków o dofinansowanie firm w ramach Tarczy Finansowej 2.0. Za pomocą systemu bankowości elektronicznej mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z 45 branż mogą ubiegać się o subwencje finansowe, których łączna wartość wyniesie 35 mld zł, z czego do mikro i MSP ...

więcej
2021

Jednolite zasady oferowania dalszych narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego - reaktywacją wytycznych EBA

Stanowisko banków w związku z reaktywacją wytycznych EBA – jednolite zasady oferowania dalszych narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego.
Utrzymująca się pandemia koronawirusa dotyka nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) reaktywował wytyczne ..

więcej
2020

Komunikat do klientów sektora bankowego w sprawie brexitu

Od 1 lutego 2020 r. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (Wielka Brytania) nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej (UE), jednocześnie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. ustanowiony został tzw. okres przejściowy, który w praktyce oznacza, że Wielka Brytania jest związana całym prawem UE i jest traktowana jakby nadal była członkiem UE, z tą jednak różnicą, że ...

więcej
2020

Płać kartą Visa i wygraj nawet 10 000 zł na zakupy w Lidlu!

Weź udział w świątecznej loterii, bo do wygrania są wyjątkowe nagrody: 4 x 10.000 zł oraz 12 x 1.000 zł do wydania w Lidlu!
Dodaj swoją kartę Visa do aplikacji Lidl Plus i zarejestruj ją na stronie www.lidl.pl/visa. Im więcej razy zapłacisz przy użyciu Lidl Pay, tym większą masz szansę na wygraną.
Dowiedz się więcej na www.lidl.pl/visa. Loteria trwa do 24 grudnia 2020 r.

więcej
2020

Kredyt EKO!

Środki w ramach kredytu mogą być wykorzystane na:
• zakup instalacji fotowoltaicznych (słonecznych);
• pokrycie kosztów montażu instalacji fotowoltaicznych, źródła ciepła i instalacji w ramach kredytowanej inwestycji;
• zakup: węzła cieplnego z programatorem temperatury, pompy ciepła z osprzętem...

więcej
2020

Godziny pracy placówek banku od dnia 20 października

Szanowni Klienci
W związku z ciągłym wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 zmianie ulegają godziny obsługi klienta. Nasze Oddziały będą dostępne dla Klientów od poniedziałku do piątku:
 • Oddział Pyrzyce ul 1 Maja 20, w godzinach 7:30-15:00,
 • Oddział Bielice ul. Jana Pawła II 34, w godzinach 7:30-14:00, ...

więcej
2020

Wybierz metodę potwierdzania płatności w internecie

Szanowni Klienci.
Od 31 października 2020 r. płatności kartą debetową w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz na dwa sposoby. Poznaj i wybierz najwygodniejszy dla siebie:

w aplikacji SGB Mobile - https://www.sgb.pl/oferta/.../3d-secure-w-sgb-mobile/
• poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D ...

więcej
2020

Nowa „Taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe” od 01.11.2020

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.11.2020 r. Pyrzycko – Stargardzki Bank Spółdzielczy wprowadza dla dotychczasowych klientów nową Tabelę prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe. Najważniejsze zmiany: • Realizacja przelewów w form...

więcej
2020

Powszechny Spis Rolny 2020

W dniach od 1 września do 30 listopada br., na terenie całego kraju prowadzone będzie największe badanie rolnicze jakim jest Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest realizowany raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne...

więcej
2020

Aplikacja SGB Mobile - Pobierz i miej bank w zasięgu ręki!

Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile!
Dostęp do rachunku kiedy chcesz
W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe...

więcej
2020

Zmiany regulaminów świadczenia usług

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy informuje, iż:
od 01 października 2020r. zmianie ulega Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla Klientów Indywidualnych.
od 01 września 2020r. zmianie ulega Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla Klientów Instytucjonalnych...

więcej
2020

Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID już dostępna

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy już udostępnia usługę identyfikacji elektronicznej SGB ID, która umożliwia bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną.

więcej
2020

KOMUNIKAT: potwierdzanie transakcji internetowych

Szanowni Państwo. Od dnia 01 lipca br. transakcje internetowe dokonywane kartami płatniczymi w sklepach korzystających z usługi 3D Secure, należy potwierdzić jednorazowym kodem, otrzymanym na numer telefonu wskazanym w Banku. Klienci posiadający kartę kredytową nadal muszą dokonywać jednorazowej ...

więcej
2020

Zmiana oprocentowania depozytów

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pyrzycach zawiadamia, iż zmianie ulega oprocentowanie depozytów terminowych.
 dla Klientów indywidualnych zmiana obowiązuje od dnia 01.09.2020 roku dla środków wniesionych do 03.06.2020 roku,
 dla Klientów instytucjonalnych zmiana obowiązuje od dnia 01.08.2020 roku dla środków wniesionych do 03.06.2020 roku.

więcej
2020

Jednolite zasady oferowania narzędzi pomocowych dla klientów

Pandemia koronawirusa dotknęła nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) przygotował wytyczne dotyczące pomocy dla klientów przy spłacie kredytów – właśnie w świetle kryzysu związanego z Covid-19. Ich celem jest ujednolicenie zasad oferowania narzędzi...

więcej
2020

Płać kartą Visa i wygraj Toyotę

Weź udział w wielkiej loterii Visa! Zarejestruj się, płać Visa i wygraj samochód Toyota Corolla Kombi oraz tysiące innych nagród. Weź udział w loterii:
1. Zarejestruj swoją kartę w loterii na visa.pl.
2. Płać kartą Visa jak chcesz – również telefonem, zegarkiem czy online.
3. Wygrywaj nagrody!

więcej
2020

Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej?
Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.
Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny. Wystarczy ...

więcej
2020

Nowa Concordia Auto

Szanowni Państwo, już w ofercie ubezpieczenie Nowa Concordia Auto.
Najważniejsze korzyści:
• AC bez pułapek – żadnych udziałów własnych, franszyz i amortyzacji – nic klienta nie zaskoczy.
• Bez względu na wartość pojazdu, wymagamy tylko jednego zabezpieczenia przeciw ...

więcej
2020

Tarcza finansowa

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy w Pyrzycach obsłuży Tarczę Finansową dla przedsiębiorców!
Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy w Pyrzycach obsłuży mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach uruchomionego przez rząd programu Tarczy Antykryzysowej. Dla najbardziej zagrożonych przedsiębiorstw trafi aż 75 ...

więcej
2020

Płać bezdotykowo

Roztropność w płatnościach gotówkowych będzie najlepszym rozwiązaniem. Bezpieczniej zastąpić je płatnościami zbliżeniowymi/bezdotykowymi lub korzystać z bankowości internetowej. Karta płatnicza z funkcją płatności zbliżeniowych, smartphone, smartwatche lub smart opaska, rozliczenia z ...

więcej
2020

Nowy portal dla klientów Concordii

Miło nam poinformować, o nowym portalu https://i-rolnik.pl/ który jest dedykowany wszystkim indywidualnym klientom Concordii z sektora Agro oraz firmom.
W portalu może zarejestrować się każdy, kto posiada przynajmniej jedną aktywną polisę Ubezpieczenia Upraw Rolnych, Concordia Agro Ekspert, Concordia Agro, Concordia Produkcja Zwierzęca lub Concordia Konie...

więcej
2020

Godziny pracy placówek od dnia 24-go marca 2020 r.

Szanowni Państwo.
Zarząd Pyrzycko-Stargardzkiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Pyrzycach informuje, iż począwszy od dnia 24 marca 2020 r. nasze Oddziały będą dostępne dla Klientów:
• Oddział Pyrzyce ul 1 Maja 20, w godzinach 7:30-15:00,
• Oddział Bielice ul. Jana Pawła II 34, w godzinach 7:30-14:00, ...

więcej
2019

Konto TAK! Nowe konto osobiste już w naszym banku!

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy udostępnia nową ofertę konta osobistego o bardzo pozytywnej nazwie „Konto TAK!”. To idealne uzupełnienie oferty płatności mobilnych, z których nasi klienci mogą korzystać już od kilku miesięcy. Najnowszy produkt to oferta działająca zgodnie z zasadą 3x1:...

więcej
2019

Nagroda Produkt Roku IT@Bank2019 dla Banków Spółdzielczych SGB

SGB-Bank SA oraz Bank BPS SA otrzymały wspólną nagrodę Produkt Roku IT@Bank2019 za przygotowanie i wdrożenie BS API – innowacyjnego interfejsu, który pozwala na integrację wielu systemów informatycznych i znacząco przyspiesza rozwój technologiczny Banków Spółdzielczych należących do obu Zrzeszeń.

więcej
2019

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia – możesz go sprawdzić już od dziś

Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Już teraz swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić w generatorze ...

więcej
2019

Ruszyła kampania promująca płatności mobilne w naszym banku

„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło trwającej kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.
30- i 15-sekundowe spoty oraz billboardy sponsorskie emitowane są w dwóch dużych stacjach telewizyjnych – TVP i Polsat, w stacjach tematycznych należących do tych ...

więcej
2019

Polski Kompas 2019 dla Spółdzielczej Grupy Bankowej

Szanowni Państwo, 1 października po raz piąty redakcja Gazety Bankowej przygotowała „Polski Kompas. Rocznik instytucji finansowych i spółek akcyjnych”. Na okolicznościowej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wręczono coroczne nagrody dla wyróżniających się postaci polskiej przedsiębiorczości, spółek Skarbu Państwa i instytucji finansowych. Z wielką przyjemnością informujemy ...

więcej
2019

Udostępniamy usługi BLIK i Google Pay

Szybko zapłacisz i wypłacisz! BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze. Pozwala na płatności za zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych oraz wypłacanie pieniędzy z oznaczonych BLIKIEM bankomatów przy użyciu smartfona z aplikacją Portfel SGB. Gdzie znajdę BLIKA? W aplikacji Portfel SGB, która jest dostępna dla smartfonów z systemem Android i iOS. Możesz ją pobrać w sklepie Google Play i ...

więcej
2019

Usługa Google Pay dostępna dla klientów Banku

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy udostępnił swoim klientom usługę Google Pay. Google Pay działa jak wirtualny portfel w Twoim telefonie lub zegarku. Możesz dodać do niego kartę wydaną w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej i płacić nią w sklepach i aplikacjach. Aplikacja Google Pay działa na większości smartfonów z technologią NFC (z ang. Near Field Communication), na których ...

więcej
2019

„Gazeta Bankowa” wyłoniła liderów polskich finansów

„Gazeta Bankowa” po raz kolejny wyłoniła liderów polskich finansów, przyznając tytuły Najlepszego Banku 2019 dla instytucji komercyjnej i dla banku spółdzielczego oraz wskazując Bankowego Menedżera Roku 2018.
Wyróżnienia przedstawicielom naszej bankowości wręczono 27 czerwca podczas...

więcej
2019

Święto Spółdzielczości Bankowej (fotorelacja)

Za nami Święto Spółdzielczości Bankowej, które w naszym Banku obchodziliśmy 01 lipca 2019 r. W placówkach naszego Banku, pracownicy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek. Osoby zainteresowane mogły w tym dniu zapoznać się m. in. z pomieszczeniami na co dzień niedostępnymi, a Klienci, którzy skorzystali z naszych produktów lub usług otrzymali drobny upominek. Następne Święto ...

więcej
2019

Święto Spółdzielczości Bankowej

Szanowni Państwo.
Z okazji ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pod hasłem: „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”, które odbędzie się w dniu 01 lipca 2019 r.
Przedstawimy Państwu prezentację dotyczącą bezpiecznego obrotu bezgotówkowego ...

więcej
2019

Zmiany w programie Rodzina 500+ od 1 lipca 2019

Szanowni Państwo, 1 lipca 2019 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, która wprowadza zmiany w programie Rodzina 500+. Świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę...

więcej
2019

Dni Suchania 2019

W miniony weekend nasz Bank wziął udział w obchodach „Dni Suchania 2019”. Festyn zorganizowany przez władze Suchania stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania oferty naszego Banku dla całej społeczności gminy. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska oraz zainteresowanie naszą ofertą ...

więcej
2019

Promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard

Od 11 marca do 15 maja 2019 roku potrwa promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki. Warto się pośpieszyć: liczba prezentów jest ograniczona.

więcej
2019

Lokata na nowe środki!

„NOWE ŚRODKI – DUŻY ZYSK”
• Oprocentowanie: stałe 3,00% w skali roku
• Okres lokaty: 2 miesiące
• Minimalna wpłata: 1 000 zł
• Nowe środki to nadwyżka ponad środki zgromadzone na rachunkach ...

więcej
2019

Concordia Ubezpieczenia

Zadbaj o swoją bezpieczną podróż!
Wyjeżdżasz na ferie lub urlop? Zapomniałeś o ubezpieczeniu turystycznym?
W ofercie on-line:
• Auto Assistance – gdy ruszasz w drogę własnym autem...

więcej
2019

Nagrody w loterii promocyjnej "Lokata SGB Zima 2018"

W siedzibie Banku odbyło się wręczenie nagrody z loterii promocyjnej Lokata SGB - Zima 2018. Serdecznie gratulujemy!!!. Wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z usług Pyrzycko-Stargardzkiego Banku Spółdzielczego. W ofercie między innymi kolejna edycja Lokata SGB - Zima 2019. Nagrody czekają!

więcej
2018

Bankowość spółdzielcza, a 100-lecie niepodległej Ojczyzny

Już niebawem, bo 11 listopada 2018 r., obchodzić będziemy jakże ważną dla nas, Polaków, okrągłą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Rzeczpospolita zniknęła z map Europy w 1795 r. aż na 123 lata. Dopiero po zakończeniu I wojny światowej i upadku trzech mocarstw: Rosji,...

więcej
2018

Bezpłatne terminale płatnicze dla sektora publicznego

SGB przekazuje nowe indywidualne linki przekierowujące klienta z banera na dedykowany formularz. Przekierowanie klienta na formularz umożliwi zebranie danych kontaktowych i identyfikację Banku.

więcej
2018

Ruszyła sprzedaż ubezpieczenia upraw w Concordii

W jesiennym sezonie rolnicy uprawiający zboża ozime oraz rzepak, będą mogli skorzystać z ubezpieczenia pakietowego, obejmującego ochroną ubezpieczeniową m.in. takie ryzyka jak: ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny oraz grad Rolniku, sprawdź sam!

więcej
2018

Pakiet dla firm „Wiele za niewiele”

Pakiet "Wiele za niewiele", dostępny dla klienta za 10 zł miesięcznie obejmuje:
• otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego,
• wydanie i obsługę zbliżeniowej debetowej karty płatniczej Mastercard dla klientów instytucjonalnych...

więcej
2018

Za nami Święto Spółdzielczości Bankowej (fotorelacja)

Za nami Święto Spółdzielczości Bankowej, które odbyło się dnia 02.07.2018 r.
W Placówkach naszego Banku, pracownicy przygotowali wiele atrakcji, niespodzianek oraz słodki poczęstunek. Klienci mogli w tym dniu zapoznać się m. in. z pomieszczeniami na co dzień niedostępnymi, co spotkało się ze...

więcej
2018

Wnioski do ustalenia prawa do świadczenia „Dobry Start”

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy udostępnił klientom posiadającym dostęp do Internet Bankingu w zakładce Świadczenia, możliwość składania wniosków w ramach Programu „Dobry Start”. Program „Dobry Start” to 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny...

więcej
2018

Święto Spółdzielczości Bankowej

Z okazji ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pod hasłem:

„Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”,

które odbędzie się w dniu 02 lipca 2018 r. W naszych placówkach będą czekały...

więcej
2018

Mechanizm podzielonej płatności - Split Payment

Płatność podzielona to mechanizm podyktowany zmianami Ustawy o podatku od towarów i uslug oraz innych niektórych ustaw (Dz. U. z 2018 poz.,62) obowiązujący od 01 lipca 2018 r. Bank zgodnie z ustawą ma obowiązek do 30 czerwca br. otworzyć rachunki VAT Split Payment dla klientów instytucjonalnych...

więcej
2018

Podziękowania od Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielicach

Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy po raz kolejny został doceniony za wsparcie lokalnych inicjatyw i organizacji. Prezes Zarządu Mirosław Skrobek odbiera podziękowania od Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielicach, za co serdecznie dziękujemy.

więcej
2018

Nagrody w loterii promocyjnej "Lokata SGB Wiosna 2017"

Po raz kolejny klienci Naszego Banku zostali Laureatami loterii promocyjnej "Lokata SGB Wiosna 2017" oraz "Kredyt świąteczny 2017". Laureatom gratulujemy! Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszego Banku. Obecnie w ofercie m.in. "Lokata SGB Zima2018", której edycja trwa jeszcze do 20 ...

więcej
2018

Bank udostępnił PIT-WZ - Fiskus wypełni za nas zeznanie roczne!

Od 15 marca do 15 kwietnia Klienci naszego Banku poprzez Internet Banking, mogą złożyć wniosek PIT-WZ, czyli elektroniczny wniosek o wypełnienie zeznania rocznego. Podajemy w nim m.in. dane nasze (także małżonka, jeśli się z nim rozliczamy), rodzaj kosztów uzyskania przychodów, nr KRS organizacji, której chcemy...

więcej
2018

UWAGA użytkownicy Internet Bankingu

Szanowni Klienci. Przypominamy, że również po Państwa stronie leży konieczność dbania o bezpieczeństwo swoich środków pieniężnych. Niestety, zdarzają się przypadki korzystania przez Państwo z niewspieranych przez dostawców starych systemów operacyjnych – np. Windows XP. Zwracamy uwagę, iż ...

więcej
2018

Przywrócenie obsługi Oddziału Bielice do siedziby przy ul Jana Pawła II 34D

Szanowni Klienci. Od dnia 05 marca 2018 r obsługa klientów Oddziału Bielice zostanie przywrócona do siedziby przy ul Jana Pawła II 34D.
Zapraszamy.

więcej
2018

Płatność internetowa dostępna w naszym Banku!

Bank udostępnił dla swoich klientów możliwość realizacji zakupów w sklepach internetowych za pośrednictwem e-płatności. Do obecnie udostępnianych płatności należą płatności: PayByNet, PayU, przelewy24, Allegro. Paybynet to usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację płatności za transakcje

więcej
2018

Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT) - informacje

Szanowni Państwo, od 1 stycznia 2018 r. wszyscy przedsiębiorcy prowadzący elektroniczną ewidencję VAT (czyli rejestr sprzedaży i zakupów VAT) przesyłają ją jako JPK_VAT. Od tego roku do dużych, średnich oraz małych firm, dołączyli mikroprzedsiębiorcy, czyli firmy zatrudniające do 10 osób (i osiągające do 2 mln euro ...

więcej
2018

Centralna informacja o rachunkach uśpionych

Centralna informacja o rachunkach – jest to rozwiązanie umożliwiające dostęp do informacji o rachunkach osób zmarłych, „zapomnianych” rachunkach osób fizycznych oraz rachunkach osób wskazanych przez sąd, komornika, policję lub inne uprawnione organy. Osoba posiadająca tytuł prawny do spadku po właścicielu...

więcej
2018

Aplikacja mobilna Portfel SGB

Portfel SGB to aplikacja mobilna dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS (Apple). Portfel SGB stanowi dodatkowy elektroniczny kanał dostępu, za pośrednictwem którego posiadacz karty/użytkownik karty może aktywować dostęp do informacji w zakresie posiadanych...

więcej
2017

Kolejne gratulacje jakie otrzymał nasz Bank

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że nasz Bank otrzymał kolejne gratulacje. Tym razem jest to List Gratulacyjny w imieniu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Funduszu Pomerania za wkład w realizację...

więcej
2017

Komunikat w sprawie gier organizowanych w sieci Internet

Informujemy, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471 t.j.) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart...

więcej
2017

Fałszywe listy z ZUS

Szanowni Państwo, od października Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysyła listy zawierające numer bankowy nowego rachunku, na który od 1 stycznia 2018 należy wpłacać składki. W ostatnim czasie pojawiła się duża ilość fałszywych listów, które rzekomo pochodzą od ZUS. Ostrzegamy przed oszustami, którzy rozsyłają ...

więcej
2017

Złoty Laur dla Banków Spółdzielczych SGB

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że wczoraj wieczorem w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród gospodarczych Złoty Laur organizowana przez redakcję „Super Expressu”. W kategorii ...

więcej
2017

Od 1 stycznia Jednolity Plik Kontrolny VAT obejmuje mikroprzedsiębiorców

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT obejmie mikroprzedsiębiorców. JPK VAT to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, która wynika z ewidencji ...

więcej
2017

e-Składka – proste płatności z ZUS

Nowa e-Składka ZUS od 01.2018Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się zasady rozliczeń z ZUS. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki. Więcej informacji w dalszej części artykułu, na stronie www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.

więcej
2017

Fotorelacja z naszego pobytu na XXX Barzkowickich Targach Rolnych...

Fotorelacja z naszego pobytu na XXX Barzkowickich Targach Rolnych „AGRO POMERANIA 2017” w dniach 8-10 września 2017 r.
Na targach mogliśmy zaprezentować swoją ofertę w ramach Zrzeszenia Spółdzielczej Grupy Bankowej wspólnie z...

więcej
2017

Klienci Oddziału Bielice

Obsługa klientów Oddziału Bielice od dnia 11 września 2017 r. zostanie przeniesiona do budynku Urzędu Gminy w Bielicach ul. Niepokalanej 34.
Dnia 08 września 2017 r. Bank w Bielicach nieczynny...

więcej
2017

WNIOSEK RODZINA 500+ poprzez Internet Banking

Lokata SGB (LATO 2017)Wniosek na nowy okres świadczeniowy 1.10.2017- 30.09.2018 dostępny w serwisie internetowym Banku już od 1 sierpnia br. Rządowy Program „Rodzina 500+” to systemowe wsparcie polskich rodzin - 500 zł na drugie i każde kolejne dziecko w rodzinie w wieku do ukończenia 18 r. życia niezależnie od wysokości dochodów, a także na ...

więcej
2017

Karta paliwowa z rabatem

Karta paliwowa z rabatem 9 groszy brutto za litr, przygotowana we współpracy z firmą FLOTEX. Karta przeznaczona jest dla przedsiębiorców (w tym rolników) – podatników VAT, którzy posiadają w banku rachunek z kartą. Kartą można płacić wyłącznie na stacjach benzynowych sieci Orlen, Bliska i BP.

więcej
2017

Wygrana w loterii promocyjnej Lokata SGB "Wiosna 2016"

Kolejny raz rozdaliśmy nagrody z edycji "Wiosna 2016".

Gratulujemy klientom, których los obdarzył wygraną.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w kolejnej edycji Lokata SGB.

więcej
2017

Współpaca z Concordia Ubezpieczenia

Przedstawiamy List Gratulacyjny, otrzymany z Towarzystwa Concordia Ubezpieczenia, dotyczący osiągnięć Naszego Banku w sektorze ubezpieczeń. 

więcej
2017

Concordia ubezpieczenia przystąpiła do Programu rabatowego SGB

Program rabatowy SGB dotyczy klientów posiadających kartę płatniczą z logo SGB i oferuje produkty ubezpieczeniowe Concordia Agro oraz Concordia Plus.

Klient, który okaże pośrednikowi Concordii swoja kartę, ma możliwość otrzymać jedną z spośród trzech zniżek:

więcej
2017

Program rabatowy SGB

Program rabatowy SGB - to program skupiajacy wybranych Partnerów, oferujacych rabaty klientom posiadajacym kartę z logo SGB.

więcej
2016

Przekazy pieniężne Western Union

Już od ponad 160 lat Western Union umożliwia realizację przekazów pieniężnych na całym świecie. Posiadając ponad 515 000 placówek agencyjnych w ponad 200 krajach i terytoriach, WU oferuje możliwość łatwego i błyskawicznego przesłania pieniędzy. Aby skorzystać z usługi nie potrzebujesz ...

więcej
2016

Platforma zakupowa arena.pl dla klientów SGB

Kliknij link: arena.pl aby poznać szczegóły oferty platformy zakupowej arena.pl dedykowanej dla klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej.

Na arena.pl zyskujesz więcej z kartą SGB. Płać kartą i korzystaj z rabatów.

więcej
2016

Składanie wniosków "Rodzina 500+" możliwe przez Internet Banking

Klienci naszego Banku mają możliwość składania wniosków o świadczenie w ramach "Programu Rodzina 500+" za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Internet banking.

więcej
2016

Kredyt gotówkowy "By spełnić marzenia"

Kredyt gotówkowy na dowolny cel ze zróżnicowanycm okresem splaty.

 • atrakcyjne oprocentowanie i prowizje w zależności od okresu kredytowania,
 • dowolny cel kredytowania ...
więcej
2016

Kredyt na START

Zadbaj o swoją przyszłość. Skorzystaj z "Kredytu na START".

Oprocentowanie od 6,70%.

więcej
2015

Terminale płatnicze First Data dla Klientów SGB

Zamów terminal płatniczy już teraz!

więcej
2015

Nowa usługa - doładowania telefonów

Doładowania telefonów na kartę do wszystkich sieci. Doładowania można wykonać:przez Internet Banking,w kasie Banku,przy stanowisku obsługi klienta.

Natychmiastowa realizacja zlecenia.

więcej
2015

Konto młodzieżowe w ofercie Banku

Startuj w dorosłość wygodnie i bezpiecznie. Załóż koto młodzieżowe w naszym Banku.

Poznaj zalety naszego konta młodzieżowego:

więcej

Partnerzy banku