„Gazeta Bankowa” po raz kolejny wyłoniła liderów polskich finansów, przyznając tytuły Najlepszego Banku 2019 dla instytucji komercyjnej i dla banku spółdzielczego oraz wskazując Bankowego Menedżera Roku 2018.

Wyróżnienia przedstawicielom naszej bankowości wręczono 27 czerwca podczas uroczystego spotkania w Hotelu Bellotto w Warszawie.

- Kandydatury bankowych menedżerów wskazane przez redakcję „Gazety Bankowej” mają na swoim koncie zarówno wysokie wyniki finansowe, charakteryzują się determinacją w realizacji celów, a także wizją działania, niezbędną w czasach coraz większej konkurencji na szeroko rozumianym rynku finansowym - mówił podczas uroczystości wręczenie nagród Maciej Wośko, redaktor naczelny „Gazety Bankowej”.

Najlepszy Bank to najstarszy konkurs „Gazety Bankowej” - tegoroczna edycja była już 27. z kolei. W konkursie wybrano zwycięzców zarówno z grona banków komercyjnych jak i spółdzielczych, dzieląc pierwszą grupę jeszcze na dwie kategorie: banki duże oraz banki małe i średnie (kryterium podziału była wysokość kapitałów własnych).

W grupie banków spółdzielczych:

  • zwyciężył Bank Spółdzielczy w Bargłowie Kościelnym,
  • drugi był Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie,
  • trzeci - Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy.

Szczegóły:
https://www.gb.pl/najlepszy-bank-2019-pcompetition-24.html

najlepszy bank 2019 3miejsceKliknij aby powiększyć...

najlepszy bank 2019 3miejsceKliknij aby powiększyć...

Partnerzy banku